אודות

הגעתם לכאן, זה אומר שגם אתם מבינים שעולם העבודה עובר שינויים מהפכניים ומה שהיה הוא לא מה שיהיה. יכולות שפעם הביאו אותנו למצוינות לא מספיקות יותר.

אז אם גם אתם רוצים להישאר רלוונטיים בעולם העבודה החדש, אם גם אתם רוצים להתפתח וחשוב לכם לעלות על הרכבת החדשה שדוהרת במהירות שיא – הגעתם למקום הנכון!

ממחקרים שבוצעו ביותר מ 500 ארגונים עולה כי המיומנויות הבינאישיות הן אלה שמאפיינות את המצליחנים, וליכולות אלה יש חשיבות עליונה בשוק העבודה העכשווי. החדשות הטובות, שמחקרים בנושא ההתנהגות האנושית ומדעי המוח מוכיחים שלכולנו יש את היכולת לשפר את המיומנויות הבינאישיות בכל שלב בקריירה שלנו (מתוך הספר אינטליגנציה רגשית להצלחה בקריירה, ד"ר דניאל גולמן).

תנו לנו להיות המקפצה לקריירה שלכם!

כאן נקדם אתכם להיות מוכנים לאתגרי עולם העבודה החדש וכישורי העתיד הנדרשים לו. כאן תוכלו למצוא מיני קורסים, מאמרים פודקאסטים שיציגו לכם מה כדאי לעשות כדי לעלות על הרכבת להצלחה אישית. האתר, כמו עולם העבודה החדש, יציג תכנים חדשים מעת לעת. אם יש דבר אחד שאנחנו מבטיחים זה שלא נישאר באותו המקום! אז מה נדרש מכם? לבחור את הקורס שמעניין אתכם, להתחיל ללמוד, ולא לשכוח להציץ מידי פעם לראות מה חדש.

רוצים עוד?

שתפו אותנו בהצעות לתכנים חדשים שתרצו ללמוד, נשמח לשמוע!

התחברות

לקבלת קוד משתמש יש להיכנס לפורטל הארגוני לדף הקמפוס